Malatya Arçelik Çamaşır ,Bulaşık Makinesi Buzdolabı Servisi

Malatya Arçelik servisi

Bulaşık Makinesi

Nesilden nesile dize gelen özveri ile çalışan firmamız beyaz eşya konusunda da sizlerin bir telefon kadar uzağında. Özellikle son çıkan bulaşık makinelerinde de sizlerin hizmetinde. En sıklıkla Arçelik marka bulaşık makinelerinin temiz yıkamaması günümüzde en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi. Bunun temizlenip tamir edilmesi firmamız tarafından da mümkündür. Bunun için yapılması gereken en önemli hareketlerden bir tanesi cihaza daha fazla zarar vermeden sizlere iletmiş olduğumuz irtibat numaralarından bizlere ulaşmaktır. Daha sonra yönlendirdiğimiz saha ekipleriyle sizlerin evlerine misafir olup sorunu en kısa sürede ve en asgari maddiyatla sizlere cihazınızı teslim ediyoruz. Yapılacak basit işlemler ise makine içerisinde bulunan fıskiyeleri temizlemek, flitreleri kontrol etmek, kireç ömzücü kullanmak gibi daha pek çok başlık altında sıralayabiliriz. Unutmayın ki temiz bulaşıklar sizlerin sağlığı için de önemlidir. Bulaşık makinelerinin içerisinde bulunan parçaların herhangi birisi arızalı kırık ya da değişmesi gerekiyorsa sizlere durumdan haber verilip gerekli işlemler yapılacaktır. Malatya ili içerisinde Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

Çamaşır Makinesi

Belki de ev hanımlarının beyaz eşya sınıfında gündelik olarak kullandığı ve vazgeçilmezler arasında yer alan çamaşır makineleri çok ama çok önemli yeri bulunmaktadır. Eski makinelere nazaran yeni makinelerin içerisine koyduğunuz kıyafetlerin bile ağır olması halinde makineler çalışmayıp sizleri ikaz etmektedir Malatya’da bulunan makinelerin özellikle de son 5 senede kireç konusunda çok arıza almaktayız. Yapacağımz başlıca işlemler bizlere haber verip cihazınızı doğabilecek arızalardan kurtarmaktır. Saha dışı arkadaşlarımızla yaptığımız tetkikten sonra gerekli açıklamaları sizlere de yaparak cihaz hakkında bilgi verir ve işlemleri sırasıyla uygularız. Özellikle de çamaşır makinenizin sesli çalışması ya da çalışma esnasında yerinden hareket etmesi neredeyse kronik bir arızadır. Malatya merkezden güvenle bizleri arayarak siz değerli müşterilerimize makinanızı teslim eder sağlıklı günlerde kullanmanızı isteriz. Özellikle de şu son dönemlerdeki pandemiden dolayı temizlik bizler için değeri iki katına çıkmıştır. Kullanımı artan çamaşır makinelerimizin yedek parça değişimi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizlere bilgiler verildikten sonra gerekli işlemler yapılıp, teslim edilmektedir. Malatya il içerisin de Arçelik çamaşır makinesi servisi ile sizlere bıraktığımız telefon numaralarından bizleri arayabilirsiniz.

Buz Dolabı

Özellikle sıcak yaz aylarında arıza veren buldolapları sağlığımız açısından çok hayati önem taşımaktadır. Buzdolabınız artık eskisi gibi soğutmuyorsa, herhangi bir çözüm yolu aramadan önce sorunun kaynağını bulmanızda fayda var. Bunun ilk öncelikle dondurucu kısmındaki fanın çalışıp çalışmadığını denetlemeniz gerekir. Burada herhangi bir sıkıntı yoksa ikinci adımda bakacağınız yer kompresör olmalı. Kompresörün çalışıp çalışmadığını ise buzdolabının çıkardığı seslerden anlamanız mümkün. Eğer olağan dışı bir ses duyamıyorsanız emin olmak için buzdolabının arkasındaki paneli çıkararak siyah bir bovling topuna benzeyen parçanın titreşimlerini kontrol etmeniz gerekir. Ayrıca boru hattında yeterli miktarda soğutucu gazın olduğundan da emin olmalısınız. Tüm bunlara ek olarak her buzdolabında dondurucuyla alt kısımlar arasındaki hava akışını saplayan bi bölüm olur. Bu bölümün her daim açık olması, soğuk havanın buzdolabının içinde özgürce dolaşabilmesi için son derece önemlidir. Daha fazla arızalara sebep olmadan sizlere bıraktığımız numaralardan bizleri aramanız ve en kısa sürede arızanın tespit edilip onarılması gerekmektedir. Malatya vilayet içerisinde Arçelik buzdolabı servisi olarak sizlere bir telefon kadar uzaktayız.