Buzdolabı

 

Malatya Buzdolabı Servisi

Buzdolap‘ları çağımızın en önemli buluşlarından bir tanesidir. Beyaz eşya sıralamasında sizler için belki de ilk sırayı almaktadır.

Herhangi bir arıza durumunda diğer cihazlar gibi tamir ya da bakımı gecikmeden hemen yapılması gerekmektedir. Çünkü içerisinde bulunan yiyecek ve içecekler bozulduğu andan itibaren bizlerinde sağlığını tehlikeye atmaktadır.

Buzluk bölümünün kar tutması, eskisi gibi iyi soğutmaması ya da gazı mı bitti acaba diye sizin düşünmenize gerek yok. Herhangi olumsuz bir durumda ivedi bir şekilde bizleri aramanızı bekliyoruz. Tamiri mümkün olmayan parçalarda ise değişim mevcuttur.

Yeni çıkan buzdolaplarında içerisinde bulunan akıllı kartlarda ise size verilen hata ile ilgili bilgileri mutlaka bizlere bildirin. Asgari maddi zararla sizleri en memnun edecek şekilde cebinizi düşünerek elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Malatya bölgesinde uzman ekibiyle yıllarca sizlere hizmet ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Unutmayınız ki buzdolabınızın sağlığı, sizin de sağlığınızdır.