Malatya Profilo Çamaşır ,Bulaşık Makinesi Buzdolabı Servisi

Malatya Profilo Servisi

Çamaşır Makinesi

Beyaz eşya teknik servisimiz, her marka çamaşır makinesinin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.Çamaşır makineleri yıkama suyunu ve deterjanı kendi alır, suyu ısıtır, tambur düzeneği ile çamaşırı yıkar, durulayıp sıkar. Çamaşır, tamburun içinde yıkanır. Tamburu kasnak ve kayış aracılığıyla bir elektrik motoru döndürür. Kasnak ile tambur bağlantısını rulman sağlar. Motorun çalıştırılması, suyun alınması, tahliyesi gibi tüm süreçleri ana elektronik kart yönetir. Daha fazla detaylandırmamak adına sizlerde makinenizin bozulması halinde sizlere bırakacağımız numaralardan bizleri arayı ve en kısa zamanda çözüme ulaştıralım. Malatya il içerisinde Profilo çamaşır makinesi servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Bulaşık makinesi

Bulaşık makinesi hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz icat olmuştur. Eskiden kadınlar bulaşıkları elinde yıkayarak saatler boyunca mutfaktan çıkamazlardı. Yıkanılan bulaşıklar tamamen hijyenik olmadığından mikrop barındırır olmuştur. Su oranı oldukça harcandığından maddi olarakta bütçemizi etkilemektedir.Teknolojinin gelişmesi ev araç gereçlerini de etkilemiştir. İnsanların hayatını kolaylaştıracak olan bulaşık makinesi günümüzde neredeyse her evde bulunmaktadır. Onlarca bulaşık saatlerce yıkanacağına bulaşık makinesinde çok kısa sürede temizlendiği gibi insan elini değdiremeyecek sıcaklıkta temizlenir. Sağlıklı bir şekilde tabaklar, çatallar, bıçaklar temizlenerek alabiliriz. Kısa sürede temizlik yapılması aynı zamanda sudan tasarruf yapmamızı sağlamaktadır. Makinenin kullanımının sağladığı tasarruflar oldukça önemlidir. İnsanlar temiz yıkasa dahi bir bulaşık makinesinin yerini asla tutmayacaktır. Temiz, sağlıklı bir yaşam için her evde mutlaka bulaşık makinesi olmalıdır. Zamandan edeceğimiz tasarruf ile ailemize daha çok zaman ayırabiliriz. Ailemizle birlikte çok daha güzel günler geçirmemiz mümkündür. Eğer evinizde, iş yerinizde ve bulunduğunuz mekanda bulaşık makineniz arıza durumuna geçtiğinde ya da herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde sizlere bildirdiğimiz numaralardan bizlerle iletişime geçiniz. Malatya il içerisinde Profilo bulaşık makinesi servisi olarak sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

Buzdolabı

Besinleri bozulmadan uzun süre saklayabilmek için; besinleri soğutarak ya da dondurarak saklama yöntemi çok uzun zamandır bilinmektedir. Besinlerin soğuk saklanabilmesine olanak veren soğutucu besin dolaplarının üretiminde yaşanan gelişmeler, günümüzde birçok değişik tipte ve büyüklükte soğutucu dolapların (buzdolaplarının) yaygın şekilde kullanılmasına neden olmuştur. Sıcaklık; meyve, sebze ve bütün hayvansal gıdalarda, biyokimyasal, mikrobiyolojik değişimi meydana getiren en önemli faktördür. Sıcaklığın, oda sıcaklık derecesine veya biraz üzerindeki artışına paralel olarak gıda bünyesindeki bütün biyokimyasal ve mikrobiyolojik olayların hızlandığı ve besinlerin kısa zamanda bozulduğu görülür. Örneğin; meyve ve sebzelerde çürüme, meyve sularında köpürme, bulanma, sütte kısa sürede bozulma ve kesilme, hamurda kabarma, ette kokuşma en çok bilinen değişimlerdir.Buzdolaplarının yaygın bir şekilde kullanılmasıyla, ısı etkisiyle bozularak her yıl çöpe atılmakta olan tonlarca besin maddesinin israfı önlenmiş ve milyonlarca liralık maddi kayıpların önüne geçilmiştir. Malatya il içerisinde Profilo buzdolabı servisi olarak sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam edeceğiz.