Çamaşır Makinesi

 

Malatya Çamaşır Makinesi

İcat olduğu günden itibaren günlük yaşantımızın ve tabi ki de hanımların vazgeçilmezidir çamaşır makineleri. Beyaz eşya sınıfında en çok kullanılanlar arasında ilk sırayı almaktadır.

Tabi buna bağlı olarak da en çok arıza gösteren cihazların başında gelmektedir. Fazla dolum, rezistansında kireçlenme, tamburun çevirmemesi ya da zamanla yer değiştirmesi gibi daha bir çok neden sayabiliriz arıza çeşitlerinde.

Çamaşır makineleri zaman içerisinde arızalanmaktadır ve bu kaçınılmazdır. Böyle durumlarda makine derhal durdurulmalı ve teknik servis aranıp bilgi verilmelidir.

Cihaz içerisinde bulunan özellikle de sıkma evresinde basınç hafife alınmamalıdır. En kısa sürede tamir ve onarımını yaparak sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Müşterilerin evlerinde yapılan incelemelerde tamir ve tadilat süresi uzunsa bu müşteriye işlem sonucunda bilgiler verilir. Gerekirse cihazı söküp atölyemizde gerekli yetkiler yapıldıktan sonra sizlerin hizmetine sunmaktayız. Uzman ve deneyimli ekibimizle birlikte Malatya il içerisinde güvenle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Makinenizin tamiri olmayan parçalarında ise değişimi yapıyor, güven ve huzur içerisinde cihazınızı kullanabilirisiniz. Makinenizin ömrünü uzatmak ve cüzdan dostu olmasını sağlamak siz değerli müşterilerimizin hakkıdır.