Bulaşık Makinesi

 

Malatya Bulaşık Makinesi

Günlük hayatı kolaylaştıran ve şu tasarrufu açısından harika bir eşya olan bulaşık makineleri bu konuda mutlaklarımızda yerlerini almaktadırlar. Saatlerce boşa akan ve israf ettiğimiz suyun bir nebze de olsa tutumu bizim elimizdedir.

Yapılan araştırmalar sonucu Bir bulaşık makinesi yıkama başına ortalama 15 litre su harcar. Yani 4 kişilik bir aile elde yıkamaya göre yükleme başına ortalama 111 litre su tasarrufu yapabilir.

144 parça bulaşığı 15 litre suyla hijyenik şekilde temizleyebileceğinizi düşünebiliyor musunuz? Kontrol paneli haricinde son 20 yıldır aşağı yukarı bulaşık makinelerinde pek fazla değişikliğe gidilmedi.

Genellikle bulaşık makineleri 220 volt bir güçle çalışır ve ister istemez cihazınızın beyninde yani kartlarında arızalara neden olmaktadır.

Bizler bulaşık makinesi tamir servisi hizmeti sunarken birinci önceliğimizin hem müşterimizin hem de makinesinin güvenliğini almaktır.

Bulaşık makinesi arızası ve bozuk olan parçayı bulmadan önce etrafta yanıcı bir maddenin olması durumunda ortadan kaldırmayı ve bulaşık makinesinin elektrik ile bağlantısını kesmekteyiz.

Aksine bir durum ile karşılaşılması halinde de bulaşık makinesi servisi çalışanlarımızın anında müdahale edebilmek için uygun ortam hazırlanmış olur Cihaz su almıyor, gürültülü çalışıyor, deterjanı eritmiyor, cihaz bulaşıkları pis çıkartıyor ya da cihaz suyu boşaltmıyor gibi belirtmiş olduğunuz arıza durumlarından biriyle karşı karşıya iseniz ve Malatya ili içerisinde yaşıyorsanız bizlere bırakmış olduğunuz adresten gün içerisi de sizlerle görüşüp en kıza sürede arızanız giderilebilmektedir.